O nas

Home

O nas
water-bottling-factory-.jpg
courier-with-clipboard-and-woman-looking-at-delivered-water-bottles.jpg
0 +
Lat doświadczenia

Firma WOD-FILTR to przedsiębiorstwo specjalizujące się w uzdatnianiu wody. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży firma oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie czystej i zdrowej wody bez względu na źródło jej pochodzenia. Proponuje szeroki zakres usług, w tym doradztwo techniczne, projektowanie oraz montaż systemów uzdatniania wody dla różnego rodzaju obiektów, w tym domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, firm czy instytucji publicznych. Ponadto oferujemy także regularną konserwację i serwis urządzeń uzdatniających wodę, dzięki czemu klient może mieć pewność, że jego system będzie działał niezawodnie przez długie lata.

Specjalizujemy się  instalowaniu najnowocześniejszych technologii, które
gwarantują skuteczność i niezawodność działania urządzeń uzdatniających wodę. Oferujemy między innymi odżelaziacze, zmiękczacze, systemy odwróconej osmozy, filtry mechaniczne oraz sterylizatory UV wody. Wszystkie oferowane przez nas systemy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich niezawodność oraz długą żywotność. Stawiamy na jakość oraz
zadowolenie klienta, dlatego też oferujemy konkurencyjne ceny oraz
indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu już wiele klientów zaufało naszej firmie, którzy doceniają profesjonalizm, skuteczność i kompleksowość oferowanych usług.