Filtr Alabaster Redox – 7-stopniowy

Home
Filtr Alabaster Redox – 7-stopniowy

Filtr Molekularny RO7 Alabaster REDOX dostarcza czystą, naturalnie zmineralizowaną wodę o ujemnym współczynniku REDOX. Poprzez wykorzystanie membrany osmotycznej, filtr efektywnie chroni przed bakteriami i wirusami.

Woda REDOX stanowi naturalne remedium oraz codzienny detoks. Wspomaga organizm w walce z objawami stresu i zmęczenia, jednocześnie chroniąc przed poważnymi chorobami. Domowy filtr wody Alabaster REDOX to nieograniczone i naturalne źródło wody, cechujące się:

  • Ujemnym (zmniejszającym o ok. -300 mV) potencjałem REDOX (inaczej: ORP) i wysoką zawartością wodoru (do 600 ppb).
  • Odpowiednią strukturą molekularną.
  • Alkalicznym pH (około 9-10 pH).
  • Naturalną mineralizacją przy użyciu szlachetnych minerałów.
  • Krystaliczną czystością.

Oprócz uzdatnienia, filtr zatrzymuje wszelkie skażenia i alergeny, korzystając z membrany osmotycznej, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia na poziomie molekularnym.

Membrana zatrzymuje ponad 160 zanieczyszczeń, w tym ponad 145 substancji potencjalnie szkodliwych dla zdrowia, takich jak dwutlenek chloru, fluor, ołów, rtęć, a także substancje farmaceutyczne, pestycydy i inne.

Jak działa filtracja molekularna oparta na zjawisku odwróconej osmozy?

Odwrócona osmoza jest najskuteczniejszym i naturalnym sposobem oczyszczania wody, eliminując zanieczyszczenia na poziomie molekularnym. Dzięki membranie o porach o wielkości 0,1 nanometra, tylko cząsteczki wody i niektóre minerały mogą przekroczyć barierę. Wirusy i inne zanieczyszczenia są zatrzymywane i usuwane wraz z wodą odpadową.

Filtr do wody RO7 Alabaster REDOX składa się z dwóch wkładów sedymentacyjnych, dwóch wkładów węglowych, mineralizatora, wkładu REDOX 2,5″ Premium oraz membrany osmotycznej.

Wymiary filtra to: wysokość 43 cm, szerokość 33 cm, głębokość 13 cm.

Zestaw zawiera również zbiornik na wodę osmotyczną o pojemności 12 litrów, wylewkę ze stali nierdzewnej, oraz wszystkie niezbędne złączki i węże do instalacji filtra.

Badania potwierdzają, że woda REDOX:

  • Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie komórek.
  • Zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób, takich jak nowotwory, cukrzyca, miażdżyca i choroba Alzheimera.
  • Pomaga w zapobieganiu chorobom skórnym oraz reumatoidalnemu zapaleniu stawów.
  • Chroni komórki przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.

Dlatego też, zaleca się jej stosowanie do picia, gotowania, pielęgnacji skóry oraz mycia warzyw i owoców.